Szukaj
Zamknij

Współpraca

FORMATY REKLAMY NA BLOGU

Po pierwsze: zero bannerów i reklam graficznych. Nie uznaję ich oraz mam pewność, że są mało skuteczne. Zapomnijmy zatem.

Kocham natomiast niestandardowe kampanie. Zamiast prostego banerka do klikania pomyśl może o akcji z nagrodą, wpisem reklamującym Twój produkt / usługę. Może gra? Może patronat? Może ufundujesz wejściówki na ciekawe wydarzenie? Albo wyślesz mnie albo moich czytelników dookoła świata? Sky is the limit.

Opcji jest bardzo wiele i ogranicza nas tylko wyobraźnia. Zachęcam zatem do myślenia kreatywnego jeśli chcesz pokazać się ze swoją marką. Niemniej pozwól, że pokażę Ci kilka pomysłów:

JAK MOŻE WYGLĄDAĆ WSPÓŁPRACA?

Z JAKIMI FIRMAMI WSPÓŁPRACOWAŁEM?

Między innymi z:

Intel, Adobe, Orange, Credit Agricole, Chivas, Agora, Samsung, mBank, LG, Sodexo, Raiffeisen, Heyah, Philips, UPC Think Big, Aviva, eurobank, inFakt, ING czy Play

Masz pomysł, chcesz pogadać – skontaktuj się (artur@revolver.pl).

DLACZEGO WARTO?

Blog czytany jest przez specjalistów, branżę nowych technologii, inwestorów, ludzi szeroko pojętych mediów. Regularnie pojawiające się wpisy przyciągają dziesiątki tysięcy unikalnych użytkowników. Oczywiście, że są inne blogi i inne serwisy z większym ruchem – ale mój blog jest poczytny i trafia do tych którym chcesz pokazać się ze swoją kampanią.

Kilka opinii na temat mojego newslettera:
opinia_newsletter_artur_kurasinski

Innymi słowy – to nie jest blog zasięgowy ale ekspercki. Szukasz czegoś z dużym zasięgiem? Zapraszam do biura sprzedaży portalu. Szukasz opiniotwórczego, wiarygodnego, cieszącego się zaufanie medium z wyrazistym autorem? Zapraszam do mnie!

Jakie zasięgi generują moje tweety?
Tweet Activity analytics for kurasinski

JESZCZE JEDNA, BARDZO WAŻNA RZECZ…

Dzięki moim zasięgom w social media i autorytetowi mogę pochwalić się, że to co robię i o czym piszę wywiera istotny wpływ na czytelników. Kilka przykładów znajdziesz poniżej:

gazyn BRIEF sklasyfikował mnie na 4-tym miejscu w rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”.

A według The Heureka należę do szóstki najbardziej wpływowych blogerów technologicznych w Polsce.

Jestem też na czołowej pozycji wśród marketerów, których warto obserwować według Sprawny Marketing.

A tutaj wybrano mnie jednym z najważniejszych influencerów technologicznych w Europie.

KONTAKT

Masz jeszcze jakieś pytania? Pisz do mnie artur@revolver.pl

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę