Konsultacje

Mam ponad 23 letnie doświadczenie związane z tworzeniem technologicznie zaawansowanych projektów, inwestowaniem i budowanie spółek. Zakładałem spółki w Polsce i za granicą, pomagałem pozyskiwać finansowanie dla swoich i innych projektów (łącznie na kwotę ponad 10 mln złotych).

Zdobywałem również finansowanie poprzez crowdfunding (na platformach polskich i zagranicznych) na sumę ponad 3 mln złotych.

Jestem członkiem rad nadzorczych oraz konsultantem zewnętrznym. Z moich usług korzystają mali przedsiębiorcy jak i duże korporacje międzynarodowe.

Działam też jako mentor w licznych polskich i międzynarodowych konkursach startupowych i inkubatorach: Seedcamp, Intel Challange Up, Google Launchpad, UPC Think Big, Chivas The Venture, Hub raum, WeWork czy [m]spark.

Na pewno nie znam wszystkich odpowiedzi ani nie rozwiążę wszystkich problemów – jeśli tak będzie to bez żadnych zobowiązań finansowych jasno to zakomunikuję.

W czym jestem najlepszy? Ocenie pomysłu (najlepiej jednak żeby to było coś więcej niż „mam taki pomysł”), wstępnej weryfikacji czy projekt ma szansę na finansowanie w Polsce czy za granicą. Oprócz tego mogę stworzyć listę podmiotów, które mogą być zainteresowane inwestycją.

Jakie mam również inne kompetencje? Bardzo często okazuje się też, że „pomysł” to w zasadzie gotowy i zarabiająca spółka, która nie musi podpierać się kasą od VC, ale musi poprawić kilka procesów (np. marketing i sprzedaż) żeby wystrzelić i zacząć generować duże zyski. Moją rolą jest wtedy wskazanie problemów i możliwości ich rozwiązania. 

Godzina mojej konsultacji (60 minut) to koszt 600 złotych netto (wystawiam faktury).

Przeważnie to były problemy jakie można rozwiązać za pomocą kilku krótkich sesji ale czasami wymagało to wielu spotkań. Preferuję otwartość i przejrzystość – jeśli czegoś nie będę wiedział albo nie będę znał rozwiązania problemu to powiem to bez pobierania wynagrodzenia.

Spotkajmy się i pogadajmy o Twoich potrzebach. W przypadku dłuższej współpracy cena za godzinę mojej pracy może być negocjowana.

JAKIE PROBLEMY POMOGĘ CI ROZWIĄZAĆ?

  • Weryfikacja i wybór inwestora w Polsce
  • Ocena albo pomoc w stworzeniu pitch decka
  • Przygotowanie do konkursu, demo day, prezentacji przed inwestorami itd.
  • Marketing i PR (ocena osiągnięć albo propozycja działań)
  • Ecommerce (wybór platformy, automatyzacja procesów)
  • Konstruktywna krytyka pomysł albo projektu we wstępnej fazie
  • Strategia wejścia na rynki zagraniczne
  • Networking branżowy (jak zdobywać wartościowe kontakty biznesowe i na jakich eventach „trzeba bywać”)

Zapraszam! Napisz do mnie na adres artur@revolver.pl
facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon