Szukaj
Zamknij

Konsultacje

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Mam ponad 15 letnie doświadczenie związane z polskimi startupami. Zakładałem swoje spółki, pomagałem pozyskiwać finansowanie innym projektom. Spotykałem się i rozmawiałem z setkami przedsiębiorców, skutecznie doradzałem i pomagałem im.

Przeważnie to były problemy jakie można rozwiązać za pomocą kilku krótkich sesji ale czasami wymagało to wielu spotkań. Preferuję otwartość i przejrzystość dlatego pierwszą godzinę wyceniłem na 150 złotych netto.

Spotkajmy się i pogadajmy o Twoich potrzebach. W przypadku dłuższej współpracy cena waha się między 300-400 złotych netto za godzinę mojej pracy. Rozliczamy się za pomocą faktury VAT (23%) z terminem płatności 7 dni. Inne formy współpracy (np. udziały, success fee albo model mieszany) też wchodzą w grę.

JAKIE PROBLEMY POMOGĘ CI ROZWIĄZAĆ?

* Weryfikacja i wybór inwestora w Polsce
* Ocena albo stworzenie pitch decka, elevator pitch czy prezentacji firmy
* Marketing i PR (ocena osiągnięć albo propozycja działań)
* Konstruktywna krytyka projektu albo jego pomysłu
* Szukanie inwestora w Polsce i zagranicą
* Szukanie kluczowych pracowników (CFO, COO, CTO itd) do spółki
* Wchodzenie na rynki zagraniczne
* Networking branżowy (jak zdobywać wartościowe kontakty biznesowe i na jakich eventach)

Doświadczenie zdobywałem jako przedsiębiorca inwestujący środki własne, jak również pieniądze pozyskane od polskich VC (w sumie ponad 2.5 mln złotych).

Działam też jako mentor w licznych polskich i międzynarodowych konkursach startupowych i inkubatorach: Seedcamp, Intel Challange Up, Google Launchpad, UPC Think Big czy Chivas The Venture. Hub raum, WeWork czy [m]spark. Jestem także Venture Partner w funduszu Sunfish Partners

Zapraszam do kontaktu – napisz do mnie maila na adres artur@revolver.pl

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę