Konsultacje

Mam ponad 15 letnie doświadczenie związane z tworzeniem technologicznie zaawansowanych projektów. Pracowałem jako konsultant, project manager jak i byłem pomysłodawcą i inwestorem. Zakładałem swoje spółki, pomagałem pozyskiwać finansowanie innym projektom. Spotykałem się i rozmawiałem z tysiącami przedsiębiorców w Polsce i za granicą bo wierzę w siłę budowania networku fachowców.

Na pewno nie znam wszystkich odpowiedzi ani nie rozwiążę wszystkich problemów – jeśli tak będzie to bez żadnych zobowiązań finansowych jasno to zakomunikuję.

Godzina mojej konsultacji (60 minut) to koszt 250 złotych netto (wystawiam faktury).

Przeważnie to były problemy jakie można rozwiązać za pomocą kilku krótkich sesji ale czasami wymagało to wielu spotkań. Preferuję otwartość i przejrzystość – jeśli czegoś nie będę wiedział albo nie będę znał rozwiązania problemu to powiem to bez pobierania wynagrodzenia.

Spotkajmy się i pogadajmy o Twoich potrzebach. W przypadku dłuższej współpracy cena za godzinę mojej pracy może być negocjowana.

JAKIE PROBLEMY POMOGĘ CI ROZWIĄZAĆ?

* Weryfikacja i wybór inwestora w Polsce
* Ocena albo stworzenie pitch decka, elevator pitch czy prezentacji firmy
* Marketing i PR (ocena osiągnięć albo propozycja działań)
* Konstruktywna krytyka projektu albo jego pomysłu
* Szukanie inwestora w Polsce i zagranicą
* Szukanie kluczowych pracowników (CFO, COO, CTO itd) do spółki
* Wchodzenie na rynki zagraniczne
* Networking branżowy (jak zdobywać wartościowe kontakty biznesowe i na jakich eventach)

Doświadczenie zdobywałem jako przedsiębiorca inwestujący środki własne, jak również pieniądze pozyskane od polskich VC (w sumie ponad 4 mln złotych).

Działam też jako mentor w licznych polskich i międzynarodowych konkursach startupowych i inkubatorach: Seedcamp, Intel Challange Up, Google Launchpad, UPC Think Big czy Chivas The Venture. Hub raum, WeWork czy [m]spark.

Zapraszam do kontaktu – napisz do mnie maila na adres artur@revolver.pl
facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon