Szukaj
Zamknij

Wystąpienia i prelekcje

Dlaczego warto rozważyć współpracę ze mną? Podam trzy podstawowe powody.

PRAKTYK
Od 1999 roku tworzę biznesy i pomagam innym budować firmy. Mam na swoim koncie ponad 300 wystąpień publicznych w Polsce i za granicą (m.in w Brukseli i Dolinie Krzemowej) w języku polskim i angielskim. Miałem przyjemność prowadzić galę dla renomowanych światowych marek jak i warsztaty dla zarządów spółek giełdowych.

MENTOR
Miałem okazję uczestniczyć w konkursach startupowych (polskich i zagranicznych), inkubatorach i akceleratorach korporacyjnych jako mentor. Współpracowałem jako mentor z takimi firmami jak: Intel, Google, Microsoft, Wirtualna Polska, Orange, WeWork czy T-Mobile,

MÓWCA
Miałem zaszczyt występować na wewnętrznych spotkaniach w firmach, dużych eventach tematycznych oraz podczas największych polskich konferencji między innymi dla: PGNiG, Skoda, TVN, Eurobank, Rzeczpospolita, Bank Polski, Mercedes Benz, Skanska, Credit Agricole, Aviva, Siemens, Google, ING Bank, Innogy, Alior. FCA, Janssen Cilag, IBM czy Nordea.

Specjalizuję się w opowiadaniu o technologii, innowacjach, startupach i przełomowych trendach, które zmienią nasze życie. Wystąpienia, szkolenia i warsztaty zawszę przygotowuję z uwzględnieniem odbiorców, wielkości grupy i jej wiedzy.

Jakiego typu formaty spotkań oferuję?

Każde wystąpienie i prezentację przygotowuję „od zera” i poprzedzam je czasochłonnym procesem zbierania informacji. Bardzo często spotykam się z klientem i wspólnie ustalamy dokładnie o czym ma być prezentacja.

Sesje wyjazdowe wraz z całą firmą, prelekcje mające na celu podniesienie morale albo wiedzy, zamknięte, strategiczne szkolenia dla kilku członków zarządu, przemówienia do kilku tysięcy osób na sali jak i oglądających za pomocą streamingu? I have been there, done that 🙂


PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ:

• Jak Blockchain wpłynie na branżę finansową?
• Czy należy bać się sztucznej inteligencji?
• Jak przygotować pracowników i menadżerów do digital transformation?
• Dlaczego nie należy tracić wiary w VR i AR?
• Czy roboty zabiorą nam pracę? Skutki robotyzacji na świecie w czasie następnych 10 lat
• Media społecznościowe – czy są zagrożeniem dla tradycyjnych mediów?
• Trendy w światowych innowacjach – AI, VR, drony, druk 3D, blockchain i robotyzacja
• Czy można stworzyć startup wewnątrz korporacji?
• Kiedy w Polsce będziemy jeździli autonomicznymi samochodami?
• Czeterch Jeźdzców Apokalipsy – dlaczego Google, Facebook, Amazon i Apple potrzebują większej kontroli?
• Po co Elonowi Muskowi własne satelity i podróż na Marsa?

Jedna z recenzji po moim wystąpieniu na konferencji „Strategia LEAN„:

Wycena usługi uzależniona jest od miejsca, terminu, ilości osób, opcji rejestracji wystąpienia (w 90% przypadków nie zgadzam się na to) i szczegółowości zagadnienia. Z uwagi na duże obłożenie prośba o kontakt z wyprzedzeniem kilku miesięcy.

W przypadku zainteresowania którąś z powyższych usług proszę o kontakt z moim agentem Sebastianem Prokopem

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę