Wystąpienia i prelekcje

Dlaczego warto rozważyć współpracę ze mną? Podam trzy podstawowe powody.

PRAKTYK
Od 1999 roku tworzę biznesy i pomagam innym budować firmy. Mam na swoim koncie ponad 300 wystąpień publicznych w Polsce i za granicą (m.in w Brukseli i Dolinie Krzemowej) w języku polskim i angielskim. Miałem przyjemność prowadzić galę dla renomowanych światowych marek jak i warsztaty dla zarządów spółek giełdowych.

MENTOR
Miałem okazję uczestniczyć w konkursach startupowych (polskich i zagranicznych), inkubatorach i akceleratorach korporacyjnych jako mentor. Współpracowałem jako mentor z takimi firmami jak: Intel, Google, Microsoft, Wirtualna Polska, Orange, WeWork czy T-Mobile,

MÓWCA
Miałem zaszczyt występować na wewnętrznych spotkaniach w firmach, dużych eventach tematycznych oraz podczas największych polskich konferencji między innymi dla: VOX, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Tauron, PGNiG, Skoda, TVN, Eurobank, Rzeczpospolita, Bank PKO SA, Mercedes Benz, Skanska, Credit Agricole, Google, Samsung, Michelin, Aviva, Siemens, Google, ING Bank, Innogy, Alior, Coca Cola, Warbud, UPC, Fiat Chrysler Automobiles, Janssen Cilag, PKO BP, IBM czy Nordea.

Specjalizuję się w opowiadaniu o technologii, innowacjach, startupach i przełomowych trendach, które zmienią nasze życie. Wystąpienia, szkolenia i warsztaty zawszę przygotowuję z uwzględnieniem odbiorców, wielkości grupy i jej wiedzy.

Jakiego typu formaty spotkań oferuję?

Każde wystąpienie i prezentację przygotowuję „od zera” i poprzedzam je czasochłonnym procesem zbierania informacji. Bardzo często spotykam się z klientem i wspólnie ustalamy dokładnie o czym ma być prezentacja.

Sesje wyjazdowe wraz z całą firmą, prelekcje mające na celu podniesienie morale albo wiedzy, zamknięte, strategiczne szkolenia dla kilku członków zarządu, przemówienia do kilku tysięcy osób na sali jak i oglądających za pomocą streamingu? I have been there, done that 🙂

PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ:

 • Internet of Things
 • Jak pokolenia Y i Z zmienią świat?
 • Robotyzacja i algorytmizacja
 • Sztuczna Inteligencja (AI)
 • Samochody Autonomiczne
 • Wirtualna i Rozszerzona Rzeczywistość (AR i VR)
 • Organizacje przyszłości
 • Digital Transformation
 • Przyszłość usług bankowych i finansowych
 • Media społecznościowe – zagrożenie czy wyzwanie?
 • Jak Facebook, Google, Amazon i Apple zmienią świat?

Jedna z recenzji po moim wystąpieniu na konferencji „Strategia LEAN„:

Wycena usługi uzależniona jest od miejsca, terminu, ilości osób, opcji rejestracji wystąpienia i szczegółowości zagadnienia. Z uwagi na duże obłożenie prośba o kontakt z wyprzedzeniem kilku miesięcy.

W przypadku zainteresowania którąś z powyższych propozycji wystąpień proszę o kontakt na ten adres e-mail
facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon