Wystąpienia i prelekcje

Dlaczego warto rozważyć współpracę ze mną? Podam trzy podstawowe powody.

PRAKTYK
Od 1999 roku tworzę biznesy i pomagam innym budować firmy. Mam na swoim koncie ponad 300 wystąpień publicznych w Polsce i za granicą (m.in w Belgii, Kolumbii czy USA) w języku polskim i angielskim. Miałem przyjemność prowadzić galę dla renomowanych światowych marek jak i warsztaty dla zarządów największych spółek giełdowych.

MENTOR
Miałem okazję uczestniczyć w konkursach startupowych (polskich i zagranicznych), inkubatorach i akceleratorach korporacyjnych jako mentor. Współpracowałem jako mentor z takimi firmami jak: Intel, Google, Microsoft, Wirtualna Polska, Orange, WeWork czy T-Mobile.

MÓWCA
Miałem zaszczyt występować na wewnętrznych spotkaniach w firmach, dużych eventach tematycznych oraz podczas największych polskich konferencji jak Europejski Kongres Gospodarczy, IMPACT, Europejskie Forum Nowych Idei i InfoShare oraz następujących firm: VOX, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Tauron, PGNiG, Skoda, TVN, Eurobank, Rzeczpospolita, PKO SA, Mercedes Benz, Skanska, Inteligo, Credit Agricole, Google, Samsung, Michelin, Aviva, Siemens, Amazon, ING Bank, Innogy, Alior, Coca Cola, Warbud, UPC, Fiat Chrysler Automobiles, Janssen Cilag, PKO BP, IBM, Nordea, PwC, Netflix, mBank, EY,  Citi Bank, Allegro, KUKA, Gemius, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Axel Springer, Bauer, Agora, Polsat, Eurocash, Hewlett Packard Enterprise, ZAIKS, KUKA, Santader, Tesco, Merck, Comarch czy BGK.

Specjalizuję się w opowiadaniu o technologii, innowacjach, startupach i przełomowych trendach, które zmienią nasze życie. Wystąpienia, szkolenia i warsztaty zawszę przygotowuję z uwzględnieniem odbiorców, wielkości grupy i jej wiedzy. Swoje prezentacje oraz panele prowadzę w języku polskim lub angielskim. Transport i nocleg na terenie Polski wliczony jest w cenę mojego wystąpienia.

Jakiego typu formaty spotkań oferuję?

Każde wystąpienie i prezentację przygotowuję „od zera” i poprzedzam je czasochłonnym procesem zbierania informacji. Bardzo często spotykam się z klientem i wspólnie ustalamy dokładnie o czym ma być prezentacja.

Sesje wyjazdowe wraz z całą firmą, prelekcje mające na celu podniesienie morale albo wiedzy, zamknięte, strategiczne szkolenia dla kilku członków zarządu, przemówienia do kilku tysięcy osób na sali jak i oglądających za pomocą streamingu? Been there, done that 🙂

PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ:

 • Jak konsumenci z pokolenia Y i Z zmieniają świat?
 • Robotyzacja i algorytmizacja – zagrożenia i wyzwania
 • ChatGPT, AI – dlaczego nie powinniśmy bać się tej rewolucji?
 • Samochody autonomiczne a przyszłość branży motoryzacyjnej
 • Wpływ social mediów na dzieci i młodzież
 • Wirtualna, poszerzona i rozszerzona rzeczywistość (AR, VR, XR)
 • Metaverse – jak będzie wyglądał i kiedy nadjedzie?
 • Web3 (NFT, DAO, kryptowaluty, creators economy)
 • Fintech – jak zmienią się usługi bankowe i finansowe?
 • Jak amerykański i chiński Big Tech wpływają na nas i nasze życia?

Przykłady moich wystąpień:

Jedna z recenzji po moim wystąpieniu na konferencji „Strategia LEAN„:

Wycena usługi uzależniona jest od miejsca, terminu, ilości osób, opcji rejestracji wystąpienia i szczegółowości zagadnienia. Z uwagi na duże obłożenie prośba o kontakt z wyprzedzeniem kilku miesięcy.

W przypadku zainteresowania którąś z powyższych propozycji wystąpień proszę o kontakt do:

 artur@revolver.pl / tel. 601 328 052
  facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon