Zamknij

Konsultacje

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Mam ponad 15 letnie doświadczenie związane z polskimi startupami. Zakładałem swoje spółki, pomagałem pozyskiwać finansowanie innym projektom. Spotykałem się i rozmawiałem z setkami przedsiębiorców, skutecznie doradzałem i pomagałem im.

Na pewno nie znam wszystkich odpowiedzi ani nie rozwiążę wszystkich problemów – jeśli tak będzie to bez żadnych zobowiązań finansowych jasno to zakomunikuję.

Przeważnie to były problemy jakie można rozwiązać za pomocą kilku krótkich sesji ale czasami wymagało to wielu spotkań. Preferuję otwartość i przejrzystość – jeśli czegoś nie będę wiedział albo nie będę znał rozwiązania problemu to powiem to bez pobierania wynagrodzenia.

Godzina konsultacji (60 minut) kosztuje u mnie 400 złotych netto

Spotkajmy się i pogadajmy o Twoich potrzebach. W przypadku dłuższej współpracy cena za godzinę mojej pracy może być negocjowana.

JAKIE PROBLEMY POMOGĘ CI ROZWIĄZAĆ?

* Weryfikacja i wybór inwestora w Polsce
* Ocena albo stworzenie pitch decka, elevator pitch czy prezentacji firmy
* Marketing i PR (ocena osiągnięć albo propozycja działań)
* Konstruktywna krytyka projektu albo jego pomysłu
* Szukanie inwestora w Polsce i zagranicą
* Szukanie kluczowych pracowników (CFO, COO, CTO itd) do spółki
* Wchodzenie na rynki zagraniczne
* Networking branżowy (jak zdobywać wartościowe kontakty biznesowe i na jakich eventach)

Doświadczenie zdobywałem jako przedsiębiorca inwestujący środki własne, jak również pieniądze pozyskane od polskich VC (w sumie ponad 4 mln złotych).

Działam też jako mentor w licznych polskich i międzynarodowych konkursach startupowych i inkubatorach: Seedcamp, Intel Challange Up, Google Launchpad, UPC Think Big czy Chivas The Venture. Hub raum, WeWork czy [m]spark.

Zapraszam do kontaktu – napisz do mnie maila na adres artur@revolver.pl

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę